Šatní nábytek Praha

Šatní nábytek na míru, kvalitní nábytek z masivu a lamina. Sestavy nábytku do ložnice, postele a matrace. Klasické šatní skříně s křídlovými dveřmi, ale také stále více oblíbené šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Největší výhodou šatního nábytku na míru je efektivní využití plochy prostoru vašeho domova, která je v některých případech velmi důležitá. Na zakázku vyrobený nábytek má individuální design, perfektně se hodí i do nejmenšího bytu a vytváří pohodlnější bydlení.

Vyrábíme nábytek v mnoha provedení ( koupelnový nábytek, kuchyňské linky a nábytek do kuchyně, pokojový nábytek, obývací stěny, dětské skříně, postele na míru, šatní nábytek, vestavěné skříně a doplňky ).

Šatny v poslední době jsou stále oblíbenější. Je to místnost kde důležitý je nejen úložný prostor, nejsou to jen police, drátěné koše a další vybavení pro šatny. Pokud chcete navodit tu správnou atmosféru, měli byste vybírat šatny hned podle několika faktorů, jako je určení šatníku, barevné sladění šatní skříně s místností, použití kvalitních materiálů a kování šatny nebo také estetickou stránku, kterou má šatna plnit.

Chtěli byste dát všechny věci na police a zásuvky, ale v bytě nebo v kanceláři není dost místa na nábytek? Snažíte se moudře využít každý centimetr životního nebo pracovního prostoru? Myslíte si, že interiér a vybavení by měly být spojením krásy s praktičností? Pokud jste odpověděli „ano“ alespoň na jednu z otázek, potřebujete nábytek na míru, moderní nábytek, v němž se spojuje harmonicky vzhled v kombinaci s vynikající funkčností a ergonomií.